Medya

Starbucks’tan renk değiştiren bardak: Ne zaman satışa çıkacak?

Popüler kahve zinciri Starbucks, içeceğe göre renk değiştiren Starbucks bardağını satışa sunmaya hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks, renk değiştiren bardak satışa sunmaya hazırlanıyor. The Confetti Cold Cup adındaki Starbucks’taki renk değiştiren bardak, Haziran ayı itibariyle satışa sunulacak.

Yeniden kullanılabilir olarak tasarlanan Starbucks renk değiştiren bardak, içindeki içeceğe göre renk değiştirecek. Haziran 2020 başında satışa sunulacağı duyurulan renk değiştiren bardak için yurt dışında 4 dolar satış rakamı belirlendi. Güncel kurla bu rakam 27TL.

Starbucks renk değiştiren bardak nereden satın alınır?

Starbucks’ın renk değiştiren bardağı yakında şubelerdeki yerini alacak ancak bu kupaların benzerleri bir süredir eBay ve Amazon gibi e-ticaret sitelerinde 20 dolar fiyatla satılmakta. Bu rakama rağmen kendi satacağı renk değiştiren bardak için 4 dolarlık bir fiyat belirleyen Starbucks’ın bu kararının ilgi çekici olduğunu söylemekte yarar var.

Starbucks şubeleri ne zaman açılacak?

Koronavirüs pandemisi nedeniyle ülkemizde de şubeleri kapalı tutulan Starbucks, ABD ve İngiltere’deki bazı mağazalarını yeniden açmıştı. Ülkemizde de normalleşme süreciyle birlikte açılan bazı AVM’lerde bulunan Starbucks şubelerinin take-away olarak hizmet vermeye başladığını duyurmakta fayda var.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı