Oyun

PlayStation 5’in kontrol cihazı DualSanse’in fiyatı ne kadar olacak?

PlayStation 5 için hazırlanan yeni kablosuz kontrol cihazı DualSanse için yeni bir iddia ortaya atıldı.

Sony’nin Xbox Series X’e rakip olarak çıkarmaya hazırladığı PlayStation 5’in kablosuz kontrol cihazı DualSanse geçtiğimiz ay görücüye çıkıp büyük beğeni kazanmıştı. Ergonomik bir tasarıma sahip olan, yerleşik mikrofonlu yeni nesil kontrol cihazı, USB-C aracılığıyla rahatlıkla şarj edilebiliyor, PS4’ün kontrol cihazlarına göre çok daha iyi geri bildirimler sunabiliyor. Haberlere göre bu yeni kontrol cihazı ile oyuncular, en ufak detayların dahi titreşim üzerinden hissedebiliyor.

Görücüye çıktığı ilk günden beri büyük beğeni kazanan DualSense ile ilgili olarak Notebook Check isimli internet sitesinde bir iddia ortaya atıldı. Bir kaynak, DualSense’in yurtdışı satış fiyatının 59 dolar seviyesinde olacağını iddia etti. Aynı kaynak DualSense’in 20 Kasım 2020 tarihinde ayrı olarak satışa çıkabileceğini öne sürüyor.

Tüm bu haberler birer iddiadan ibaret olsada oyuncular dünyasında büyük ses getirmeyi başardı. Kısa süre önce, tüm dünyadaki koronavirüs pandemisine rağmen satışa çıkarılacağı aktarılan PlayStation 5’in ise yurtdışı fiyatının 499 dolar ile 549 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı