Oyun

Gerçek hayattan fotoğraflar gibi: GTA V’in yeni grafik modundan görüntüler

Ücretsiz dağıtılmasıyla son bir haftadır interneti kasıp kavuran GTA V'e yakın bir zamanda gelmesi beklenen grafik modunun görüntüleri yayınlandı. Sonuç müthiş!

Rockstar Games’in yayınladığı tarihten bugüne büyük bir ilgiyle oynanan Grand Theft Auto V, son bir haftadır ücretsiz dağıtılmasıyla internetin bir numaralı gündem maddesi haline gelmiş durumda. Epic Games Store üzerinden ücretsiz dağıtılan oyun, binlerce kişiye daha ulaşmış oldu.

Ücretsiz dağıtılmasıyla gündeme gelen GTA V şimdi de yeni bir grafik moduyla çok konuşulacak. Bugüne kadar gördüğümüz tüm grafik modlarından farklı olarak oyun grafiklerini neredeyse gerçeğe dönüştüren NaturalVision Evolved moduna dair ilk görüntüler bugün yayınlandı.

Yayınlanan ilk fragmanda gerçek görüntü hissi veren grafikler oyun severlerin beğenisini kazanmış durumda. Bu yeni modla birlikte oyuna daha gerçekçi yansımalar, hava durumları ve daha fazlası eklenecek.

GTA V NaturalVision Evolved Modu nereden indirilir?

GTA V oyuncuları şu anda modu indirmek isterlerse 10 dolarlık bir ‘destek’ ödemesi yapmak zorunda. Modun yakın bir zamanda tüm kullanıcılara açılması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı