Oyun

Civilization 6 tamamen ücretsiz oldu (Epic Games bedava dağıtıyor)

Epic Games ekibinin GTA 5'i ücretsiz dağıtması tüm dünyayı sallamıştı. Şimdi de Civilization 6 oyunu ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

Civilization 6 artık ücretsiz! Evet, yanlış duymadınız. Epic Games’in GTA 5’i ücretsiz dağıtmasının ardından şimdi de Civilization 6 ücretsiz indirilebiliyor.

Civilization 6 oyununun ücretsiz dağıtımı kısa bir süre geçerli olacak. Civilization 6, tıpkı GTA 5’te olduğu gibi Epic Games mağazası üzerinden bedava olarak dağıtılacak. Ücretsiz dağıtım, 1 hafta boyunca geçerli olacak. Civilization 6, 28 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz indirilebilecek.

Civilization 6 nereden ücretsiz indirilir?

Sid Meier’s Civilization 6 oyununa ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Kampanya kapsamında oyunun tamamına ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Oyunu, hesabınıza ekledikten sonra dilediğiniz zaman bilgisayarınıza indirerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Civilization 6 oyunu nedir? Civilization 6 konusu nedir?

Sid Meier’s Civilization 6, Firaxis Games tarafından geliştirilen 4X strateji oyunudur. Oyun, Windows platformu için 21 Ekim 2016’da, OS X için 24 Ekim 2016’da, Linux için ise 9 Şubat 2017’de piyasaya sürülmüştü.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı